KONST / Litografier / Färglitografi 13294205
nr 1329 4205
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Figurer. Signerad, numrerad 189 / 290, bladets mått: 77x57 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 25 maj 2020
kl 18:47:26
1.000 kr
1.200 kr